Top 4 niechirurgicznych zabiegów do wykonania przed swoim ślubem

25 marca 2020 Medycyna estetyczna

Więc, wychodzisz za mąż - gratulacje! Małżeństwo może być jedną z najbardziej satysfakcjonujących życiowych przygód, a każda panna młoda zasługuje na to, by w dniu ślubu wyglądać i czuć się promiennie i pewnie. Wiele przyszłych pann młodych szuka niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych, które pozwolą im poczuć się wspaniale w tym wielkim dniu.

Tutaj, w Kalos Medical Spa, pomogliśmy wielu pannom młodym z Fort Worth przygotować się do ślubu. Oto nasze najlepsze opcje, aby odsłonić Twoje naturalne piękno przy minimalnym przestoju.

1. Odchudzić się, gdy zbliża się wielki dzień (i miesiąc miodowy) z CoolSculpting

Jeśli kiedykolwiek był czas, kiedy chcesz mieć gładką sylwetkę, to w dniu Twojego ślubu. Ale czasami nasze ciała nie dostają tej notatki - i pomimo tego, ile desek robisz, czy lekcji pilates uczęszczasz, wybrzuszenia i wypukłości mogą pozostać w pobliżu. Zamiast pozwalać Spanxowi wykonywać całą pracę, warto rozważyć CoolSculpting® w Fort Worth.

CoolSculpting jest #1 niechirurgicznej redukcji tłuszczu na świecie, i szybko staje się ulubionym panny młodej w naszej praktyce. To dlatego, że zaledwie kilka sesji może pomóc wyszczuplić nawet najbardziej uparte wybrzuszenia w ciągu około 90 dni, pomagając Ci cieszyć się wspaniałym konturem w sukni ślubnej i bikini w podróży poślubnej. (I nikt nie musi wiedzieć, że miałeś pomoc w odchudzaniu, ponieważ wyniki pojawiają się stopniowo).

Kiedy to zaplanować: Podczas gdy w ciągu około trzech miesięcy po zabiegu zauważysz, że Twoje problematyczne obszary stają się mniejsze, zazwyczaj zalecamy wiele sesji CoolSculpting, aby zapewnić optymalne rezultaty. W zależności od tego, ile obszarów chcesz poddać zabiegowi, jakich rezultatów oczekujesz, oraz naszych zaleceń podczas konsultacji, możesz być zmuszona do rozpoczęcia planowania do sześciu miesięcy lub roku przed wielkim dniem. Dzięki temu będziesz miała czas, aby naprawdę zobaczyć ostateczne rezultaty i upewnić się, że Twoja sukienka jest prawidłowo dopasowana.

2. Obudź swoją skórę HydraFacialem

Przygotowanie się do spędzenia reszty swojego życia z prawdziwą miłością to ekscytujący czas, ale nie jest tajemnicą, że planowanie ślubu może być niezwykle stresujące. Pomiędzy ciasteczkowymi degustacjami, harcerstwem i planowaniem miejsc siedzących, często zdarza się, że panny młode rezygnują z jakiejś niezbędnej samoopieki, a twoja skóra jest często pierwszą, która pokazuje oznaki stresu i braku snu.

Upewniając się, że troszczysz się o siebie, powinieneś być na liście priorytetów, możemy Ci pomóc. Dla panny młodej, która potrzebuje trochę rozpieszczenia i trochę TLC skóry, HydraFacial® jest doskonałym wyborem. Ta delikatna, kojąca maseczka zapewni Ci zdrowy, rosaczywy blask na zdjęciach z dnia ślubu.

HydraFacial wykorzystuje połączoną moc wody i specjalnych serum do oczyszczania, detoksykacji i odżywiania skóry. Możemy dostosować zabiegi do indywidualnych potrzeb Twojej skóry, oprócz korzyści płynących z poprawy ogólnej kondycji Twojej skóry, zmiękczenia wyglądu drobnych linii i zrównoważenia skóry. Pod ścisłym nadzorem medycznym dr Emily Kirby, mamy możliwość wprowadzania terapeutycznych, medycznych środków wspomagających, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty.

Kiedy to zaplanować: Ponieważ HydraFacial jest tak delikatny, możesz zarezerwować swój tylko na tydzień lub więcej przed wielkim dniem. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się świeżym wyglądem, a także odpocząć przed ślubem. Mimo to, to świetny pomysł, aby spróbować go wcześniej, na przykład na kilka dni przed testem makijażu i fryzury.

Zobacz także: Fryzury o długościach w pół szyi i do ramion - cięcia, od których ciężko oderwać wzrok! >>

3. Podaruj swojemu makijażyście w dniu ślubu start z BOTOXem i wypełniaczami

Minęły czasy, kiedy tylko gwiazdy i ci powyżej pewnego wieku zwracali się do swoich ulubionych chirurgów plastyków lub pielęgniarek iniekcyjnych, aby zrobić zastrzyk na zmarszczki. W rzeczywistości duża liczba naszych pacjentów przyjmujących zastrzyki ma mniej niż 40 lat i ma nadzieję na opóźnienie potrzeby bardziej inwazyjnych środków przeciwstarzeniowych.

Konserwatywnie wstrzykiwany BOTOX i wypełniacze skórne mogą pomóc wygładzić drobne linie i zmarszczki, nadając im bardziej młodzieńczy, zrelaksowany wygląd, nie sprawiając, że poczujesz się zamrożony - a nawet młodsze panny młode mogą być zaskoczone, jak dużą różnicę może zrobić niewielka ilość tych produktów. BOTOX to wspaniała opcja, która pomoże Twojej górnej części twarzy wyglądać na mniej zestresowaną, więc wszystkie Twoje zdjęcia z dnia ślubu są szczęśliwą, bezproblemową panną młodą, podczas gdy wypełniacze mogą zrobić wszystko, począwszy od puszystych ust, aby poprawić kontur Twoich policzków.

Kiedy to zaplanować: Chociaż efektów ubocznych po zastrzykach jest bardzo mało, zalecamy dać sobie trzy do czterech tygodni, aby w pełni odzyskać siły przed ślubem. To zapewni, że wszelkie siniaki, obrzęki i tkliwość ustąpią, a także pozwoli na kształtowanie się Twoich wyników. Jeśli denerwujesz się z powodu pierwszych zastrzyków i chcesz zobaczyć wyniki, rozważ przeprowadzenie badania na sześć do dziewięciu miesięcy przed ślubem.

4. Utrzymuj swoją skórę w formie tip-top z medyczną pielęgnacją skóry

Medyczne zabiegi pielęgnacyjne mogą zdziałać cuda w rękach naszych wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, choć nasi pacjenci, którzy angażują się w farmaceutyczną klasę, domową pielęgnację skóry, uzyskują najbardziej zauważalne, długotrwałe rezultaty.

W odróżnieniu od ich odpowiedników dostępnych bez recepty, produkty do pielęgnacji skóry klasy medycznej mają formułę o wyższym stężeniu sprawdzonych składników, pakowanych profesjonalnie, aby wytrzymać do ostatniej kropli. Pacjenci rutynowo obserwują bardziej dramatyczne zmiany na lepsze, pod warunkiem, że stosują się do zaleceń lekarza lub licencjonowanego specjalisty ds. estetyki.

Podczas konsultacji i oceny skóry, porozmawiamy z Tobą o Twoich głównych problemach i celach oraz zbadamy Twoją skórę, aby ustalić, jakie rodzaje produktów przyniosą Ci największe korzyści. Następnie sporządzimy eksperckie zalecenia dotyczące produktów i opracujemy dla Ciebie plan leczenia w domu.

Kiedy zaczynać: Tak szybko, jak to możliwe! Pełne zaangażowanie się w nową rutynę pielęgnacyjną przy użyciu produktów medycznych ma kluczowe znaczenie dla uzyskania wyników. Większość produktów potrzebuje co najmniej 30 dni, aby zacząć się opłacać, więc potrzebujesz trochę czasu, aby zobaczyć korzyści.

Niech lekarz z Kalos dołączy do waszego zespołu weselnego.
Podczas gdy zabiegi niechirurgiczne doskonale nadają się do rozwiązywania problemów bez przestojów innych opcji, są to procedury medyczne, które wymagają doświadczenia i umiejętności, aby zapewnić bezpieczne, spójne wyniki. W firmie Kalos, certyfikowany przez zarząd chirurg plastyczny dr Emily Kirby i jej zespół doświadczonych lekarzy od lat pomaga pacjentom czuć się pięknie i pewnie dzięki sprawdzonym technologiom i wysokiej jakości produktom klasy medycznej.

Chętnie pomożemy Ci powitać Twój wielki dzień w blasku świecącym uczuciem! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach podczas prywatnej konsultacji.

25 marca 2020 Medycyna estetyczna